Masz pytanie?

Ewa Latko

  • Ewa Latko
    Ewa Latko

Radca prawny. 

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Ukończyła z wyróżnieniem studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w kancelariach prawnych w Warszawie oraz na Śląsku, zajmując się m.in. kompleksową obsługą klientów z różnych sektorów gospodarki, w szczególności z branży: business intelligence, wydawniczej, filmowej oraz szkoleniowej.

Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze procesów transakcji gospodarczych, począwszy od analizy wstępnej, poprzez przygotowywanie opinii prawnych oraz udział w negocjacjach, aż po opracowanie ostatecznej dokumentacji transakcyjnej. Prowadzi obsługę prawną finansowania bankowego projektów inwestycyjnych dotyczących refinansowania nieruchomości i projektów deweloperskich.  

Jej główne zainteresowania zawodowe skupiają się na tematyce prawa umów gospodarczych, prawa własności intelektualnej i przemysłowej, prawa nowych technologii oraz prawa zamówień publicznych. Posiada również ugruntowane doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych oraz sądowo-administracyjnych.

Współpracuje z Kancelarią od 2015 roku.

Języki obce: język angielski.

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Newsletter